Tüy Dökülmesi

minnoskoss_123

Merhaba, sokakta baktığımız erkek kedimizin sırtında ve kafasında tüy dökülmesi var. Mevsimsel olabilir diye okudum ama bu dökülme biraz fazla geldi. Şuan ailede hastane, ameliyat vs. işleri olduğu için çok vaktimiz yok maalesef ben de götüremiyorum lise öğrencisiyim. Ne yapmalıyım? Eğer ciddi bir şey varsa veterinere vs. götürmek için elimden gelen her şeyi yaparım. Bu durumu yaşayan varsa tavsiyelerini bekliyorum. Teşekkürlerz

12 CEVAP

Edaatci

Evet benim kedimde var ve mevsimsel değil yani bilmiyorum benim kedim uzun zamandır döküyordu veteriner e götürmüştüm ve bağışıklığı düştüğünü söyledi ve 1 ay boyunca yaş mama verdik iyileşti şuan o kadar dokmuyor

tengrist

Ben mi beceremedim bilmiyorum ama görseller açılmıyor :(

minnoskoss_123

[url=https://hizliresim.com/kezilvz][img]https://i.hizliresim.com/kezilvz.jpeg[/img][/url]

minnoskoss_123

Bu açılıyor :)
https://hizliresim.com/9jbi210

Edaatci

Evet benim kedimde var ve mevsimsel değil yani bilmiyorum benim kedim uzun zamandır döküyordu veteriner e götürmüştüm ve bağışıklığı düştüğünü söyledi ve 1 ay boyunca yaş mama verdik iyileşti şuan o kadar dokmuyor

Edaatci

Evet benim kedimde var ve mevsimsel değil yani bilmiyorum benim kedim uzun zamandır döküyordu veteriner e götürmüştüm ve bağışıklığı düştüğünü söyledi ve 1 ay boyunca yaş mama verdik iyileşti şuan o kadar dokmuyor

Edaatci

Evet benim kedimde var ve mevsimsel değil yani bilmiyorum benim kedim uzun zamandır döküyordu veteriner e götürmüştüm ve bağışıklığı düştüğünü söyledi ve 1 ay boyunca yaş mama verdik iyileşti şuan o kadar dokmuyor

Edaatci

Evet benim kedimde var ve mevsimsel değil yani bilmiyorum benim kedim uzun zamandır döküyordu veteriner e götürmüştüm ve bağışıklığı düştüğünü söyledi ve 1 ay boyunca yaş mama verdik iyileşti şuan o kadar dokmuyor

Edaatci

Evet benim kedimde var ve mevsimsel değil yani bilmiyorum benim kedim uzun zamandır döküyordu veteriner e götürmüştüm ve bağışıklığı düştüğünü söyledi ve 1 ay boyunca yaş mama verdik iyileşti şuan o kadar dokmuyor

Edaatci

Evet benim kedimde var ve mevsimsel değil yani bilmiyorum benim kedim uzun zamandır döküyordu veteriner e götürmüştüm ve bağışıklığı düştüğünü söyledi ve 1 ay boyunca yaş mama verdik iyileşti şuan o kadar dokmuyor