Kedim Kulagindaki Merhemi Yalarsa Bir Sorun Olur Mu

nehrwerd

Anket

olur kafaligi geri tak
(3 oy)
bisey olmaz 15 dk gectigi icin
(0 oy)
mantar daha cok dagilir
(0 oy)
Toplam (3 oy)

kedilerin kulagina merhem surdukten sonra 15 dk sonra yalarsa bir sey olur mu. Kulagi mantar oldugu icin bir merhem ve bir kulak spreyi verdiler ikisini 15 dklik aralarla surmemizi soylediler. kafalikta verdiler ben strese girdiği icin takmak istemiyorum ama merhemi surdukten 15 dk gozlemliyorum sonra eliyle kulagini yalamaya basliyor hani bir sikinti olur mu kafaligi geri takayim mi son fotograftaki en soldaki kremi bu kremden sikinti olur mu

1 CEVAP

Pamres

Yakalık olsa çok iyi olur aslında. Ama o da çok fena strese sokuyor. Siz en iyisi bunu hekimi arayıp sorun yoksa başka türlü bilmemiz zor