Kedim 4 Aylık Kapalı Tuvalete Yeni Geçtik İlk Defa. Kardeşimin Yatağına İşedi Sebebi Neden Olabilir

Gofret23

Kedim 4 aylık kapalı tuvalete geçeli iki gün oldu fakat bugün ilk defa yatağa işedi şaşkınım çünkü daha küçükken bile yapmamıştı strese mi girdi yoksa tuvalet ile ilgili bir sorun mu nasıl anlarım tuvaletini kontrol ettiğimde orayı da kullanmış ?

4 CEVAP

Magnetar

On kapagini bir sure acikta tutunca alisiyorlar. Benimki de bir sure zorlandi kapak kapali tuvalete girmeye. Zamanla alisir. Korkmustur, fazla takma, on kapagi acik tut ara ara kapat ve takip et. En sonunda cesaret edip girecektir.

Gofret23

Teşekkür ederim dikkate alacağım

Gofret23

Teşekkür ederim dikkate alacağım

Gofret23

Teşekkür ederim dikkate alacağım