Kedim Bu Aralar Aşırı Tüy Döküyor

azesw

merhaba. kedim normalde de çok tüy döken bir kediydi bi süredir çok azalmıştı ama son 1 haftadır çok tüy döküyor her taramamda yumak yumak tüyler çıkıyor. mevsimsel midir neden olabilir bu durum. beslenmesi vs çok iyi takviye vitamin malt düzenli veriyorum.

19 CEVAP

Furkeiii

Mevsimsel olabilir, malum havalar pek dengesiz onlar da etkileniyor maalesef bundan. Kalıcı olduğunu sanmıyorum, havalar düzelince kendine gelir bence

Cennet29

Hangi mamayı kullanıyosunux

Tolga_yay26

Benimkiside tam tersi olmaya başladı vitamin mama kedinin yaşı yada mevsimsel olabilir

Tolga_yay26

Benimkiside tam tersi olmaya başladı vitamin mama kedinin yaşı yada mevsimsel olabilir

ekerbicereda

Bizdede aynı durım söz konusu somon yapı aldık vet+ nın çok aşırı bi azalma olmadı yeni başladık ama tğyler yumusacık oldu 1. Şişe bitminde ancs işe yarıyor diyorlar önerrz

ekerbicereda

Bizdede aynı durım söz konusu somon yapı aldık vet+ nın çok aşırı bi azalma olmadı yeni başladık ama tğyler yumusacık oldu 1. Şişe bitminde ancs işe yarıyor diyorlar önerrz

azesw

mama royal sensible kullanıyoruz

azesw

ben de mevsimsel olduğunu düşünüyorum umarım öyledir

azesw

biz de balık yağı kullanıyoruz bitince bakacağım sizin önerinize teşekkürler 🙏🏽

Kkontws

Merhaba benim kedimde öyleydi biofeline adlı markanın B plus damlasını kullanmaya başladığımdan beri neredeyse hiç tüy dökümü yok. :)

Kkontws

Merhaba benim kedimde öyleydi biofeline adlı markanın B plus damlasını kullanmaya başladığımdan beri neredeyse hiç tüy dökümü yok. :)

Kkontws

Merhaba benim kedimde öyleydi biofeline adlı markanın B plus damlasını kullanmaya başladığımdan beri neredeyse hiç tüy dökümü yok. :)

Kkontws

Merhaba benim kedimde öyleydi biofeline adlı markanın B plus damlasını kullanmaya başladığımdan beri neredeyse hiç tüy dökümü yok. :)

Kkontws

Merhaba benim kedimde öyleydi biofeline adlı markanın B plus damlasını kullanmaya başladığımdan beri neredeyse hiç tüy dökümü yok. :)

Kkontws

Merhaba benim kedimde öyleydi biofeline adlı markanın B plus damlasını kullanmaya başladığımdan beri neredeyse hiç tüy dökümü yok. :)