Bu Ödül Maması Sizce İyi Mi?

KedicikUzum

A101de satılıyor kuru ve yaş mama analizi yapabiliyorum ama ödül mamasıni bilmiyorum, sizce iyi mi? İçinde kötü bir şey var gibi gelmedi ama analiz değerleri falan hiç bilmiyorum, bebeğime kötü mama vermek de istemiyorum.

5 CEVAP

Fotoğraf göremedim ama kiwi yammies diye bir marka vardi o markette eğer o ise ben de bir ara aldım güzeldi

Daha iyi seçenekler var tabii ama bu da güzel bence alinir

Emirrckr

Ödül maması sürekli yediği bir besin olmayacağından ötürü onu da vermenizde sorun olmaz.
Ama daha iyi içerikli ödül mamaları da var,Gimcat öneririm.

KedicikUzum

Fotoğraf gelmemiş içerigink yazıyorum şimdi