Köpeğim Çalınmasın

aleynapul

merhaba köpeğimin çalınması önlemek amaçlı etrafına çit örmek resimdeki gibi istiyorum yaptıran varsa maliyeti nedir kendiniz mi yaptınız yardımcı olursanız sevinirim ve kulübe bulmam gerek acil yada yapmam yapan varsa maliyeti ve yapımı alan varsa ne kadara nereden aldı yazarsa sevinirim bir destek atın arkadaşlar

5 CEVAP

Friolero

Hangi şehirde yaşıyorsunuz bilmiyorum ama ben bauhaus ve o tarz yerlerde köpek klübeleri görmüştüm.

aleynapul

friolero içim sinen bir tane bulamadım ama yinede sağol

Kosvaliemin

Kulubeler ortalama 150 tl den basliyor bahceye cit yapmak istersenden oda 500 tl kadar maliyet tutuyor ben kendim istedigime gore yaptim cit o sekilde maliyeti buldu

aleynapul

KOSVALİEMİN ben riske atamadım uzun süre baktım bahçeye koyabilmek için ama ne yazıkkı tatmin olamadım çalmamaları konusunda yavruma balkonumda güzel bir kulübe yapıp oraya koydum mışıl mışıl uyuyor şimdi