Kedim Kuru Mama Yemiyor

merveggrdal

şu an 4 aylık olan kedimin ağzında virüs olduğu için 1 ay kadar yaş mama vermek durumunda kaldım şu an çok sağlıklı her şeyi gayet iyi fakat kedim yaş mamaya alıştığı için kuru mama yemiyor sürekli yaş mamayla karıştırıp vermek durumunda kalıyorum , ıslattığımda önüne koyduğumda yemiyor. denemediği mama kalmadı sizce nasıl bir yol izlemeliyim nasıl kuru mamaya alıştırırım :(

5 CEVAP

merveggrdal

ben yaklaşık 1 aydır her türlü ödül maması vitamin yaş mama karıştırıyorum ama normal kuru mama yemesi lazım artık zayıftı kilo aldı nasıl olucak bilmiyorum:(

Bende aynı sorunu yaşıyorum. Kuru mamayı zor haline gelirim malt ile karıştırarak yaş mama haline getirip veriyorum o şekilde yiyor

merveggrdal

ben yaklaşık 1 aydır her türlü ödül maması vitamin yaş mama karıştırıyorum ama normal kuru mama yemesi lazım artık zayıftı kilo aldı nasıl olucak bilmiyorum:(

merveggrdal

ben yaklaşık 1 aydır her türlü ödül maması vitamin yaş mama karıştırıyorum ama normal kuru mama yemesi lazım artık zayıftı kilo aldı nasıl olucak bilmiyorum:(

merveggrdal

ben yaklaşık 1 aydır her türlü ödül maması vitamin yaş mama karıştırıyorum ama normal kuru mama yemesi lazım artık zayıftı kilo aldı nasıl olucak bilmiyorum:(