Kedinin Eve İsemesi

emrezrtrk

Arkadaşımın erkek kedisi var ve kızgınlığa girmiş. Kedisi hergun isiyormus bu eve idrar bırakmayı azaltma ya da bırakma gibi bir yolu var mı?

4 CEVAP

Reyaura

Bende çok araştırdım malesef yok kokuyu belli araliklarla birakiyor. Yatagimi atmam gerekti gerçekten cikmiyor ve ev çok agir kokuyor. Eve gelen giden misafirler oldugu için kedimk kısırlaştırmaktan başka çare bulamadim.

Dmldsl123

Erkek kediler 7-10 aylık arası kendilerine arkadaş istedikleri için bizlere kızarak inadına inadına tuvaletlerini ortalığa yapıyor bunun için kedinizi iyi ve özel bir veterinerde kısıtlaştırın

aslitopucar

Kısırlaştırmak lazım erkek kediler kızgınlık döneminde eve kokuda bırakıyor ve kokunun kaynağıda bulunmuyor

Derdedermanim

Benim erkek kedi alanını işaretler kesin;kısırlaştırmayla geçer Yüksek ihtimal.