Kedi Mamasının Orjinalliğini Nasıl Anlarım?

Furkeiii

Öncelikle selamlar, elimdeki mama çok az kaldığından dolayı yerel bi petshoptan proplan kitten mama aldım ancak mamanın orjinalliğini nasıl sorgulayıp öğrenebilirim? şimdiden çok teşekkür ederim

1 CEVAP

Furkeiii

Güncelleme; paketi açtım. Ziplock kısmı kaliteli ve sarı renkteydi, elimde kalan mama olan LaVital ve ProPlan'ı yanyana koydum. Arthur ProPlan'ı seçti. Sanırsam orjinal ancak bu konudaki fikirlerinizi bekliyorum. Sevgiler