Kedimi Dün Kısırlaştırdım Ama Ne Mama Yiyor Ne Su İçiyor

Damla0210

Dün sabah saat 11de erkek kedimi kısırlaştırdım 24 saat coktan gecti ama sadece uyuyor su ve mama vermeye çalışıyorum ama anında kusuyor yiyip içmemesine ragmen su gibi bi sıvı kusuyor bunun sebebi nedir

3 CEVAP

aslihan_e

Bence veteriner desteği alın, bu normal değil.

Mini2019

Katı anestezi veriyor çoğu yer ucuz diye. Anesteziyi bünyeden kolay atamıyorlar işte. Beklemeden veterinere gidin. Serum bağlasınlar. Gerekiyorsa ve 24 saat açıksa orada kalsın. İlk 48 saat normal derler ama beklemeyin gidin bence

Damla0210

tesekkur ederim ama bunu yazdıktan sonra bi anda mama yemeye su icmeye basladı kusmadı hic iyi suan eski haline döndü