Virbac Kedi Maması

sinemssd

Kedisi için virbac mama kullanan var mı? Sanırım sadece kliniklerde satılıyormuş. Veteriner, kedimin sürekli idrar yollarında kristalleşme olduğu için bu mamayı önerdi. Böbrek taşlarını önlemek için kullanılan bir mamaymış. Araştırdım genelde güzel yorumlar var ama yine de emin olamadım.

1 CEVAP

Ketonmanya

Merhabalar.

Virbac, içerik olarak kullanabileceğiniz en iyi mamadır diyebilirim. Dediğiniz gibi yalnızca kliniklerde satılıyor. Fiyat olarak da piyasadaki diğer iyi mamalara oranla daha pahalı ama medikal bir mama olduğu için buna bir şey yapamıyoruz maalesef, elimiz kolumuz bağlı kalıyor.

Çok geçmiş olsun.

Bol patili günler dilerim. :)