Yavru Kedi

Sarazra

3 hafta 2 günlük yavru kedilerime yaş mama takviyesi yapabilir miyim? Meme emiyorlar ama gözlemlediğim kadarıyla gelişimleri internette yazana göre birkaç gün önde, sakıncası olur mu?

3 CEVAP

Sarazra

@KedicikUzum Cevabınız için teşekkür ederim cevap bekledim uzun süre ve deneyimli herkese sordum, içime sinmeyince ve kimse de cevap yazmayınca bekledim, 2 dakika önce tadım yaptırdım kedilere sonra dank etti belki cevap gelmiştir diye bir baktım da gördüm yanıtınızı. Çok iştahlı yediler, hal ve hareketleri o kadar aktif ki 1 aylık bebekler yapmıyordur, yüksekten inmeleri ve tırmanları, eşyalarla oyun oynamaları, evin farklı odalarını keşfetmekten çekinmeyip koşuşturmaları, beni görünce seslenip iletişime geçmeleri, bağ kurmaları sanki 3 haftalık değiller gibi. Ama tabii 1. Aylarını bekleyeyim tam anlamıyla başlamak için o halde. Devamlı alışveriş yaptığım petshop proplan önerdiği için onu aldım, market maması kullanmıyorum uyarınız için ayrıca teşekkür ederim 🌼

KedicikUzum

3 hafta yavru kediler için yaş mama erken olur, gelişimleri önde gözükse de:) 1 aylık olmalarını bekleyin derim. Bir de kötü marka kullanmayın bebeklere, ekonomik diyorsanız nutri feline, proplan, parası sorun değil diyorsanız acana, hills, schesir öneririm:) internetten alırsanız daha uyguna geliyor, market maması almayın lütfen

KedicikUzum

Ayy çok sevindimm, yanlız üç haftalık kedilerin bunları yapması çok ilginccc, çok tatlı geldi gözümün önüne geldi yaptıkları 💓 benim küçükken babaannemin yavru kedileri vardı 3 haftalık, sürüne sürüne gidiyorlardı, yemekleri kendileri yiyemiyorlardi, sadece annelerinin suyundan içmeye calisiyorlardi (gerçekten çalışıyorlardı yani onu bile beceremiyorlarrr),mik mik bagiriyorlardi yaa. Sizinkiler masaalah erken başlamışss oyuna 💓💓