Kedimde Bu Tarz Şeyler Çıktı

Nilllxd

Kedimin hem sol hemde sağ bacağında bu tarz şeyler çıktı sizce sebebi tam olarak nedir yardımcı olursanız sevinirim

3 CEVAP

KedicikUzum

Lütfen veterinere götürün veya hiç olmazsa veterinerimiz arayın ve mesaj atın durum hakkında bilgilendirin bu tarz deri hastalıkları ilerlerse çok sıkıntı oluyor :( ben çok korkuyorum bunlardan

Seda1b

Mantar başlangıcı olabilir internette yazan her şeye güvenmeyin ve veterinerinize danışın lütfen

NurMIA

Lütfen gecikmeden veterinere götürün. Mantar olabilir. İlerlemesi büyük problem teşkil ediyor. Umarım değildir.