Yavru Kedi Dışkısı?

yaseminece

Yavru kedimin dışkısı hafif cıvık şekilde.Yavrularda normal midir?Kuru maması kargoda,yarın gelecek Matisse Kitten aldım.Yaş mamayla beslenmesinden dolayı mı böyledir?Kuru mamaya geçince düzelir mi?İshal gibi degil,ama hafif cıvık.Ve çokkk fazla koku oluyor.Oğlumda böyle sorunlar yaşamamıştım

3 CEVAP

iozksn

Merhaba,
Yaş mamadan olabileceği gibi eğer yaptırdıysanız parazit aşısından da olabiliyor. Çok uzun (3-4 gün) sürerse veterinere gitmenizi tavsiye ederim.

aleyn

iç parazitten sonra 1 hafta dışkıda yumuşaklık ishal vs normal demişti bizim vet.

yaseminece

Evet daha dün yaptırdık,dünden beri bu şekilde.Devam ederse veterinere gideceğiz,teşekkürler