Kedim Ot Yiyor Maydonoz Yiyo

ekerbicereda

Yetiştirdiğim avakado meyvesinin yaptaklarını yiyor maydonoz yiyor nedeni ne olabilir

12 CEVAP

Cennet29

Yedirmeyin bence. Onların aklı kesmez herşeyi yiyip içmek ister siz izin vermiceksiniz. Evinizdeki bitkileri gerekirse kaldırın toksik olablir zehirlenebilir kediniz.

Mslna01

Kedinizi zehirleyebilir vermeyin kedi çimi alın yetiştirip onu verin

Malt yedirin kedinize. Kedi çimi alıp ekin büyüyünce onu yesin. Çime ve malta ihtiyaç duyduğu için yaprak ve maydanoz yiyor. Onları yemesi de çok zararlı olmaz merak etmeyin

Ipekse

kediler karınları ağırdıkların da ot yerler yani çimen gibi onlar daha iyi bilir tabii ki kedi otu alıp yetiştirin bence 2-3 güne çıkıyor zaten

ekerbicereda

Meyve yaprağı diye kızmamıştım ama izin vermese de bulup kemiriyor

ekerbicereda

Meyve yaprağı diye kızmamıştım ama izin vermese de bulup kemiriyor

Cennet29

Bende çiçek cok severdim ama kedimden sonra çiçekleri başkalarına hediye ettim. Kedimin sağlığı daha önemli sonuçta

ekerbicereda

Bu çiçek değil ama avakado meyvesi

ekerbicereda

Bu çiçek değil ama avakado meyvesi

ekerbicereda

Bu çiçek değil ama avakado meyvesi

Benim kedilerim de dışarı çıkıyor ve son zamanlarda bahçedeki çimleri yemeye başladılar, ama kedi çimi verilse de çim kusturur ve bu bağışıklık düşürücü bir durum ayrıca çim gaz ve dışkıda kıvam bozukluğuna da yol açabilir. Maltı artırabilirsiniz

kedibabasi66

Bizim bahsettiğimiz çim organik buğday ile üretilen çim. Kedilere oldukça faydalıdır. Bahçedeki çimin (çim değil onlar ot) üzerine böcekler ve diğer canlılar çişlerini yapıyor. Tabiki kusturur :)