Pro Choice Mama

Trgt41

Pro choice somonlu kısırlaştırılmış mamaya geçmeyi düşünüyorum nasıl olduğunu bilen eden varmıdıe

6 CEVAP

Cennet29

Patilicns idrar yollarında taş sorunu yaşayan kişilere hangi mamayı kullandın desem hep pahalı markalar söyledi yani taş oluşumu onlarda da oluyo. Ne kullanırsanız kullanın kediniz su tüketmek zorunda kediler su içmeyi cok sevmez bu yüzden de sürekli kuru mama yemekten idrar yolu sorunu yaşar. Kuru mamayı çok kötü içi tuz dolu markalar almayın orta halli markalar kullanın ama yaş mamanızı mutlaka kaliteli alın nd, schesir, acana olabilir. Sulandırın çorba gibi sulu sulu yesin suda içmiş olsun. Yada evde yağsız tuzsuz et, balık, tavuk haşlayıp suyuyla verebilirsiniz buda kaliteli bi yaş mama sayılır. Tabi yaş mama ve et vs yedirdiğinizde mutlaka diş temizliğini yapın çürük ve tartar olmasın. İşte bu kadar 😀

Cennet29

Magnetar üslubunuz hiç hoş değil. Bilmediğiniz konulara da yorum yapmayın. Burda mesele cüzdan meselesi değil içerik meselesi

Cennet29

Trgt41 söylediğiniz mamanin içeriği kötü değil kedinize yararsa kullanabilirsiniz. Bütçeniz eğer yetiyorsa sanabelle de kullanabilirsiniz. İçerisinde gercek ette var kedimde severek tüketiyor

grsaras

kullanılabilir bir mama

Patilicns

Merhaba.
Yeğenim bu markadan kullanıyordu 8 aydır kısır kedi maması olarak fakat geçen ay kedisinde idrar yollarında taş oluşmuştu veteriner hekimi ona başka bir mama önermiş ve ucuz mamaya gittiği için çok pişman çünkü veterinere verdiği paranın çeyreğini mamaya verseydi böyle bişey ollmıycaktı

Trgt41

Magnetsr sana ben bi tatava yaparım şimdi görürsğn kaybol şurdan terbiyesiz