Orta Segment Kaliteli Mama ??

Patilicns

İçeriği temiz önerebilicepiniz kısır yetişkin kedi maması kullanan var mi??

2 CEVAP

dilanbulent

Size bir öneride bulunmayacağım, çünkü istesem de bulunamam... Ne yazık ki günümüzde fiyat/performans denebilecek bir mama yok. Birkaç yıl önce ''içeriği kötü ama sokak kedilerine alalım, en azından karınları doyar aç kalmazlar'' diye aldığımız mamaların fiyatı bile şu an öyle seviyelere gelmiş durumda ki... Ben yine de önerecek olursam Hills, Advance ve Virbac markalarını öneririm. Bütçeniz yetiyorsa tavsiye ederim.

KedicikUzum

Hangi fiyat aralığında istiyorsunuz, kg başına? Ona göre bir öneride bulunalım.