Köpeğim Sürekli Beni İzliyo Bu Durum Ürkütücü Olmaya Başladı

FulyaC

Arkadaslar ilk defa bi köpeğe bakıyorum. yavrum 4.ayına giricek ve yatarken otururken oyun oynarken mamasını yerken genelde beni izliyo hep. Bazen kapının altından bazen masanın gerisinden gizli yada açık açık sürekli gözleri bende. Beni avlamak için pusuya yatmış gibi hissediyorum. :) Üskütüyo bu beni. Bu davranışı normal mi

7 CEVAP

Reyaura

Köpeğiniz size aşık .

Elifoo

Mico da ayni sekilde beni izliyor cogu zaman. Bazen “ne bakiyon la” desem de cogu zaman bakisini yakaladigimda yanina gidip minciriyorum ya da uzaktan goz kirpiyorum. Bence bu cok degerli insan bi urker gibi oluyor ama dusunsenize size hayran birisi var :)
Bu arada yine iyi sadece size bakiyor, bizimki bazen boyle boslukta belli bir noktaya kitleniyor ve sanki bisey varmis gibi oraya atliyor ben asil o zaman korkuyorum :D

eccakir

Bizim kızda öyle odadan ayrılayım tıkır tıkır hemen peşime gelir. Herkes aynı odada oturuyorsa bi kontrol eder eksik var mı diye. Biz kardeşimle mutfakta olduğumuzda kapı kapalıysa (cam açık olduğu zaman kapatıyoruz) yatar kapının önüne kapı açılana kadar bağırır, miyavlar, bebek gibi sesler çıkarır hatta bazen kapının altına doğru bağrır (herhalde sesini duymadığımızı zannediyor) sanki mutfakta gibi gelir sesi :) Sizin köpeğinizde yavru daha sizi çok seviyor belli ipek yavruyken bu benim kuyruğum gibi oldu diyordum :) büyüdükçe azalttı takip etme işini :) çok sevimliler ya evin neşe kaynakları gülüyoruz bu hallerine resmen pozitif enerji veriyorlar.

FulyaC

Hayranlıgından mı bakıyo yani :) Akşam karanlıkta tv izlerken parlayan gözüne baktığım an koşup ışıkları açıyorum. Boşluğa falan bakıp zıplasa onuda alır evden kaçarım heralde :))

FulyaC

Kesinlikle katılıyorum insana psikolojik olarak inanılmaz etkileri var :) ve farkettimki ara ara uyusa bile bende ona dönüp bakıyorum ne alemde diye

FulyaC

Sevindim şimdi yaa cidden bir sürü sey düşünüyodum. Acaba bana mı güvenmiyo hiç gözlerini ayırmıyo yanlış bişey yapcam diye. Yada zayıf bi anımımı kollamaya calışıyo iç güdüsel olarak falan :) hayal gücümü fazla zorlamışım anlaşılan.
Cok teşekkür ederim cevaplarınız için

FulyaC

Kedi sahiplende cevap bekliyorum :) böyle bi durum varmı neden olabilir