Kedim Dünden Beri Miyavlıyor

Mirazaho

Kedim normalde miyavlamaz, daha doğrusu çok az miyavlar ve mırlar. Ama dünden beri elimi deysem mırlamaya başlıyor, gözümün içine bakarak miyavlıyor ama sanki böyle bir şey anlatmak istiyor. Kakasında mı bir problem var diye baktım, sıkıntı yok. Çişi biraz kokuyor, o kadar. Sorunu nedir acaba? Çok uzun süredir kızgınlığa da girmemişti. Normalde aşağı yukarı 1.5-2 aya girerdi. Kış olduğu için belki uzamış olabilir ama kızgınlığa girerken genelde aniden poposunu kaldırmaya başlıyor, ve çok yüksek sesle boşlukta miyavlardı. Şimdi öyle değil. Durum nedir arkadaşlar. Şimdiden teşekkür ederim.

3 CEVAP

Seda1b

Zaten siz kendi ağzınızla söylüyorsunuz kızgınlığa mı girdi acaba ? Çocuk kızgınlığa girip çıkmaktan neylesin strese girmiş olabilir sağlığı açısından en kısa sürede kısırlaştırmanızı öneririm

Mirazaho

Ok👍

Sm_Ft

Ev kedilerinde kısırlaştırma ömürlerini uzatıyor. Yazık bi veterinerle görüşüp kısırlaştırma yapmanızı öneririm. Onun dışında dokununca tepki veriyorsa bir yere çarpmış bi yerini acıtmış olabilir. Dikkatle inceleyin ve neresine dokununca tepki verdiğine bakın lütfen ve yine de bi vete gidin derim