Kuru Maması

Didom

Merhaba bişey soracak var kedim su an 5 aylıktır. İlk önce tavuk ve pirinçli kuru maması 3 aya kadar marka pronlan kullandık fakat şimdi yeni değişmeyi düşünüyorum somon kuru mamayı tercih edersem mi sağlıklı problem çıkar mı diye düşünüyorum

1 CEVAP

Seda1b

Değiştirebilirsiniz bir sıkıntı olmaz fakat aşamalı aşamalı vermelisiniz eski mamasıyla karıştırıp verirseniz sağlıksal açıdan daha iyi olacaktır. Zaten mama paketlerinin arkasında yeni mamaya geçiş nasıl yapılır yazıyor