Karma Aşıdan Sonra Kanlı Kusma Ve Kanlı İshal

canimkedim8

merhaba,kedim perşembe akşamı karma aşısını oldu.british cinsi ve 4 yaşına girecek mayısta.cuma öğleden beri 7 kere kustu şuana kadar.bir kere kanlı kustu ve bir kere tuvalete girdi kanlı ishal olmuştu.en son sarı kustu ve tuvalete hiç girmedi.mama yemiyor ve aşırı halsiz.bugün veterinerde iğne yaptılar iyi gelir dediler ama gelmedi yarın tekrar gideceğiz.sizin böyle bir tecrübeniz var mı varsa sizinkini anlatabilir misiniz?iki gündür uyumuyorum.şimdiden teşekkür ederim

3 CEVAP

Mslna01

Kedinin durumu nedir

canimkedim8

işini yapmayı bilmeyen vicdansız veterinerler yüzünden şuan başka bir klinikte yatıyor.karma aşı olduğu sırada bağışıklığı düşük olduğu için ve veteriner hekimler herhangi bir şekilde bunu sormayı geçtim test bile etmedikleri için(karma aşının bu kadar yoğun ağır olduğunu ben bilmiyordum) yavrum aşıyı kaldıramadı.parvo virüsun tüm etkilerini en şiddetli şekilde yaşadı.gittiğim diğer veteriner aşının tarihinin geçmiş olabileceğini hatta aşının sahte olabileceğini bu gibi durumlarda da karşılaşılabilen bir durum olduğunu söyledi.şuan daha iyi durumu.ama hala haber bekliyoruz.veteriner ihmalinden,bilgisizliğinden kedim günlerdir acı çekiyor.lütfen aşı öncesi bu duruma dikkat edin.lütfen benim güzel yavrum için de dualarınızı eksik etmeyin🩷

canimkedim8

işini yapmayı bilmeyen vicdansız veterinerler yüzünden şuan başka bir klinikte yatıyor.karma aşı olduğu sırada bağışıklığı düşük olduğu için ve veteriner hekimler herhangi bir şekilde bunu sormayı geçtim test bile etmedikleri için(karma aşının bu kadar yoğun ağır olduğunu ben bilmiyordum) yavrum aşıyı kaldıramadı.parvo virüsun tüm etkilerini en şiddetli şekilde yaşadı.gittiğim diğer veteriner aşının tarihinin geçmiş olabileceğini hatta aşının sahte olabileceğini bu gibi durumlarda da karşılaşılabilen bir durum olduğunu söyledi.şuan daha iyi durumu.ama hala haber bekliyoruz.veteriner ihmalinden,bilgisizliğinden kedim günlerdir acı çekiyor.lütfen aşı öncesi bu duruma dikkat edin.lütfen benim güzel yavrum için de dualarınızı eksik etmeyin🩷