Mama Tavsiyesine İhtiyacım Var ?

Selamlar 8 aylık uzun tüylü kedim var. Şimdiye kadar royal canin kullandık mama değişimi yapmak istiyorum. Aklımda olan mamalar proplan ve hills.
Hilss balikli mama yorumlarına baktım içerisinde tavuk varmış daha çok. Hangi mamaya geçmemi onerirsiniz proplan tavuklu pirinçli mi yoksa hills ton balikli mi ?

5 CEVAP

Furkeiii

ProPlan öneririm, önceki kedim çok hassastı mama konusunda. Memnun kalmıştım :3

Mini2019

Mamadan memnunsanız değiştirmeyin bence. İlla değiştirecek olsam, ilk hills denerdim.

Mini2019

Tüy yapısı mevsimsel olarak değişebiliyor. İnsanlar sürekli mamaya bağlıyorlar bunu ama yetersiz vitamin ya da gereğinden fazla çalışan karaciğeri, stres de etkileyebiliyor.

İyi bir Mamada sabit kalıp Yumuşak taraklarla düzenli taradığınızda farkı göreceksiniz.

Teşekkür ederim RC ile devam edip somon yağı almayı düşündüm şu an :)

Mamada ishal gibi bir sorun yaşamadım ama tüylerini sağlıklı bulmuyorum bu aralar.