Kedinin Gözü Morardı Napmam Gerek?

Sokağımda beslediğim ufaklığın gözünün içi mosmor olmuş, veteriner hekimime sordum enfeksiyon olabileceğini söyledi ve ilaçlar önerdi ama pahalı ne yazık ki. Önerebileceğiniz alternatif bir ilaç, tedavi var mı acaba? (Kendim 17 yaşında öğrenciyim, evimde 2 kedi besliyorum ve ikisi bile ayrı odalarda duruyor birbirleriyle çok sert kavga ediyorlar, ondan dolayı evime alamıyorum, ailem de izin vermez zaten. Öğrenci olduğumdan 2 kedinin masraflarına zar zor yetiyorum. Ondan dolayı daha ucuz bir yöntem arayışındayım, yoksa bu ufaklıklara can feda. Eğer bakabilirim diyen olursa sahiplenilmesini de çok çok isterim.)

2 CEVAP

Fotoğraf yükledim ama gözüküp gözükmediğini anlayamadım, eğer gözükmüyorsa söylerseniz atabilirim.

Sezgek

Foto gözükmüyor ama mor göz çok da hayra alamet değil yani ucuz bir yöntem ne olur bilemedim sosyal medyaya da yardım isteyebilirsiniz şehrinizdeki derneklerle ile iletişime geçebilirisniz