Aynı Yerde İki Köpek Dişi

Ebrnk

6 aylık kedimin aynı yerde iki köpek dişi var. Ne yapmalıyım teşekkürler.

3 CEVAP

simbakedi

düşmediyse çekiyolar bazen diye biliyorum. veterinerle iletişime geçin çocuklarda nasıl diş düşmüyor iki tane çıkıyor aynı durum olmuş

Dann

Benim kedimde de benzerdi durum ama düştü sonradan, yakında düşer 6 aylık civarında düşüyor. Buda +- bir ay oynar herhalde. Genel sağlığı iyi durumdaysa çok endişe etmeyin şimdilik.

Ezgiiguler

Kedi büyüyor eski dişi düşüyor yerine yenisi çıkıyor bunlar normal şeyler 2 kedimde de hatta3 kedimde de aynısı oldu merak etmeyin asla abartmış bir durum değil kendi kendine yemek yerken düşer o 🦋