Kısırlaşan Dişi Kedinin Yemek Yemiyor Olması Durumu

Kkontws

Merhaba, benim kedim ve halamın kedisi aynı anda kısırlaştırma ameliyatına girdiler 3 şubat cumartesi günü saat öğlen 14:00 gibi. İkisi de dişi ve gerçekten güvenilir iyi bir veterinerde gerçekleşti ameliyatları. Benim kedimde herşey yolunda hatta bugün herşey normale döndü bile gayet enerjik yemeğini vb yiyor oyun oynuyor. Ancak halamın kedisi zaten zayıf bir kedi annesi ve babası da minyondu, nitekim kendisi de öyle hayvanın. Kısırlaşmadan bir önceki akşam veterinerimiz mama ve suyu vermemizi söylemişti ameliyat saatine kadar, öyle de yaptık. Benim kedim iri bir ırk ve oldukça çok yiyen biri ama halamın kedisi öyle değil ne kadar kaliteli beslenirse beslensin çok yemek yemiyor seçiyordu. Benimki şaşılmadık bir şekilde ameliyat dönüşü mamasını yarım saat sonra yedi suyunu da içti. Ama halamın kedisi zaten ne kısırlaşmadan önceki günüm sabahı ne akşamı ne de ameliyatın dönüşünde asla yemek yemedi en sevdiği mamalardan getirdik yaş mama verin onu yer dedi vet ama onu da yemedi.. su da içmiyor asla. Ağzına biraz koymaya çalışsak hemen arkasını dönüyor bağırıyor istemiyor… ama halinde de değil oturduğu yerden kalkmıyor sanırım tuvalete de kalkmadı ikinci gün olmasına rağmen… ne yapmamız lazım lütfen yardım edin deneyimleyen olduysa acil yardım gerekiyor

2 CEVAP

CakilYavrukus

Hiçbirsey olmasa bile yemek yememe durumu hiç normal deil. Hemen veterinere götürün

CakilYavrukus

Hiçbirsey olmasa bile yemek yememe durumu hiç normal deil. Hemen veterinere götürün