Yardım Edin Lütfen - Kızgınlıkta İlaç Kullanımı Hakkında

Sedefhesay

Sokaktan kedi sahiplendim salı kısırlaştıracaktım fakat ikinci kızgınlığına bugün girdi, ben kendi evimde değilim aile evimdeyim. Babam öfke problemleri olan bir insan kedimin gece kızgınlık miyavlamalarına dayanamaz dışarı atar. Herhangi bir doğum kontrol hapı gibi bir şey kullanan var mı lütfen söyleyin tek seferliğe mahsus kullanmam lazım

5 CEVAP

Kkontws

Merhaba, ben biofeline, gimcat gibi markaların relax maltlarından memnundum, eğer hafifse maltları ağır geçiriyorsa biofeline calming tableti önerebilirim. Buarada kedimin veterineri doğum kontrol hapı ve benzeri şeyleri tavsiye etmemişti

Kkontws

Merhaba, ben biofeline, gimcat gibi markaların relax maltlarından memnundum, eğer hafifse maltları ağır geçiriyorsa biofeline calming tableti önerebilirim. Buarada kedimin veterineri doğum kontrol hapı ve benzeri şeyleri tavsiye etmemişti

Kkontws

Merhaba, ben biofeline, gimcat gibi markaların relax maltlarından memnundum, eğer hafifse maltları ağır geçiriyorsa biofeline calming tableti önerebilirim. Buarada kedimin veterineri doğum kontrol hapı ve benzeri şeyleri tavsiye etmemişti

Kkontws

Merhaba, ben biofeline, gimcat gibi markaların relax maltlarından memnundum, eğer hafifse maltları ağır geçiriyorsa biofeline calming tableti önerebilirim. Buarada kedimin veterineri doğum kontrol hapı ve benzeri şeyleri tavsiye etmemişti

Emirrckr

Hormon haplarını kesinlikle tavsiye etmiyorum,
Arkadaşın dediği gibi daha bitkisel olan relax paste’ler işinize yarayabilir.
Zaten geçici bir durum,bu süreçte mümkün mertebe onu oyuna teşvik edip yormaya bakın.
Gerekirse onunla yatın onunla kalkın,sizin içinde zor bir süreç olacak ama birkaç gün sabredin.
Babanıza da sabırla durumu anlatın sonuçta geçici bir durum ve hormonları yüzünden böyle.