Kedim Kusuyor Proplan Hindili

Gamzeoa

Kedim proplan hindili kullanıyor çok fazla kusmaya başladı ve idrar yolları tıkanıyor doktora götürdük iğne yaptı ama kedim düzelmedi mamadan olabilir mi veya neden olabilir yaşayan var mı ??

4 CEVAP

Kkontws

Merhaba, benim kedim de proplan yediğinde kusmaya başladı. Buyüzden nd ye geçtik nd den memnunum şuan veteriner mamadan kusuyor demişti

Kkontws

Merhaba, benim kedim de proplan yediğinde kusmaya başladı. Buyüzden nd ye geçtik nd den memnunum şuan veteriner mamadan kusuyor demişti

anilzi

Yıllardır proplanın çeşitlerini kullanıyoruz bizde hiç kusma olmadı.

Minigimmm

bizde 3 senedir başından beri pro plan kullanıyoruz, somonlusundan. bir ara aroma değişikliği olsun diye hindilisinden aldım ve 10 15 gün sonra kusmaya başladı kusmuğun fotoğrafını çekip hekime başvurduk, fotografa bakip mamayı ogutemiyor hindi ona ağır geliyor değiştirin et çeşidini dedi, tekrar somonluya geçtik sorun kalmadı. hindi eti iyi gelmemis olabilir sizin kedinizede