Kısırlaşan Dişi Kedinin Yara Bakımı

Kkontws

Tekrardan merhaba, kediler kısırlaştıktan sonra (dikişi söküp atmak isterse) bant yapıştırmamda bir sakınca olur mu? Direkt yaraya bant temas etmeyecek araya pamuk koyacağım?

3 CEVAP

muratt_dgn

kedinizi kısırlaştırdıktan sonra kıyafet alın veterinerlerden ve petshoplardan temin edebilirsiniz bant vs gibi şeyler olmaz yapmayın lütfen

Mslna01

Merhaba geçmiş olsun ☺️ kediniz yalamak dikiş sökmek isterse eğer yakalık kullanmanız gerekir ☺️ yada kıyafet almanız gerekmektedir

pawlove

dikişler sağlam atıldıysa hiç bir şey yapmana gerek yok gün içinde yarayı kontrol et sadece