Yas Mama Onerisi

dilex

Mrb arkadaslar kizima yas mama siparis vericem.normalde gimcat kullanydum ama kullandgm urun bitmis sitede ,britcare yas mama kullanan var mi ? Tavsiye eder misiniz?

4 CEVAP

Gul36

Farklı sitelere baktınız mı? Ben bazen bir sitede bulamadığımı diğer sitelerde buluyorum. Brit Care fena değil diyorlar, benim fazla bilgim yok ama size Animonda Carny Ocean ve Schesir önerebilirim. Benim Gimcat yemeyen kedim bunları seviyor.

dilex

Bi kac siparisim dHa vardi hepsini burdan aliyim demistim.o sebepten alternatif aradim :) tesekkur ederim onerdiginiz markalara da bakim.

emine64

Scheir deneyin çok güzel

dilex

Bu site bitmis malesef :(