Kedilerde Çıkık Kendi Kendine İyileşir Mi?

pawlove

kedimin ön bacağı çıktı dün anestezi verip yerine taktılar ve çok iyi bir şekilde bandaj yaptılar fotoğrafını da yüklerim.
eve gelip anestezi etkisi geçince delirdi ve kendini sağa sola vurmaya başladı kucağıma alıp sakinleştirmeye çalıştım ama sakinleşmedi bende boxına koyup odasına çıkarttım sonra kontrol etmek için açtığımda bandajini aşağı kaldırmış hatta tırnaklarını kapatmış
veterineriyle görüştüm tamamen çıkartabilirsiniz artık dedi 1 hafta sonra tekrar bakalım röntgen çekelim dedi (yeni anestezi aldığı için)
Benim sorum çıkık olan kemik kendi kendine kaynar mi yani topallaması kalsa bilr acısı geçer mi
d vitamini ve kalsiyum takviyesi alıyor şuan

1 CEVAP

aslihan_e

Benim bildiğim kaynayan şey kırıktır, çıkıkta eklemdeki bozulma yerine getirilince sinirler iyileşince sorun tamamen düzeliyor, ağrı falan kalmıyor. Topallama kalmaması gerekli.