Fiv Virüsü Geçici Midir?

SedaSirin

Fiv virüsü kalıcı bir hastalık mı acaba?Bu konuyla ilgili tecrübesi olanlar paylaşabilir mi?

2 CEVAP

Mini2019

Merhaba. Fiv flev fcov + bir kedi sahibi olarak, fiv malesef kalıcı ve kediden kediye bulaşıcıdır. Ama bağışıklığı yüksek tutup iyi beslendiğinde uzun mutlu bir hayata sahip oluyorlar genelde. Kedi yavruysa Bağışıklığın oturması biraz zaman alıyor. Mutluluklar

Furkeiii

maalesef geçici bir virüs değil fiv ve türevleri, sıcak ve kuru bir ortamda oldukları sürece hastalığın etkisi azalıyor.