Yıkanabilir Kedi Kumu??

Sm_Ft

Merhaba,
Şimdiye kadar normal kedi kumu kullandık ama evin her yerinden yatağımızın içi dahil kumlar topluyoruz her gün. Temizlik konusunda hassasım ve yıkanabilir kumları araştırmaya başladım. Aycat marka olan setler dikkatimi çekiyor. Bu konuda bilgisi olan var mı?

4 CEVAP

KravatliKedi

kulağa hiç hoş gelmiyor sonuçta sıvı alınca topaklanması gereken bir kum nasıl olur yıkanır ben işlevini göreceğini düşünmüyorum yıkansada nekadar hijyenik olabilir

Ahudr

Ben de gecen gun arastirirken denk geldim videosuna idrar icin belki ama genel olarak cok mantikli gelmedi ban acıkcası

Emirrckr

Biraz araştırmıştım fakat sürekli evde olmak,kediyi takip etmek önemliymiş.
Çişini,kakasını yaptığı gibi yıkanması gerekiyormuş yoksa kokuya sebebiyet veriyormuş,gelen yorumlar bu şekildeydi.

Sm_Ft

güncellemedir;

Yaklaşık 1 ay oldu sanırım yıkanabilir kedi kumuna geçtik. Çok memnunuz. Evet takipte kalıp dışkı yapınca almak gerekiyor,doğru ama çok fazla koku sorunu olmuyor. Kürekle tenizleyip de yıkayınca sorun prtadan kalkıyor. Çok gerekli olursa dezenfekte edilebilir arada ama yıkamak yetiyor şimdilik bakalım...