Sokak Kedileri Hakkında

Beydac

Sokakta baktığımız uzun tüylü bir kedi var. Tüyleri kıtık olmuş birbirine dolaşmış. Nasıl çözebilirim ne yapmam gerekiyor?

5 CEVAP

esssmmmaaa

Eger maddi olarak zorlanmayacaksaniz internetten kitik acici sprey alabilirsiniz. Spreyi siktiktan sonra evdeki eski bir tarak ile yavas yavas tarayarak acabilirsiniz. Eger izin vermezse de kitikli kisimlari tiras makinesi ile minik minik alabilirsiniz ama onceliginiz taramak olsun mutlaka

Beydac

O aşırı dolaşmış bölgeleri tararsam canı acımaz mı?

Beydac

O aşırı dolaşmış bölgeleri tararsam canı acımaz mı?

Beydac

O aşırı dolaşmış bölgeleri tararsam canı acımaz mı?

aslihan_e

Her yeri dolaşmamışsa, koltuk altı, karın bölgesinde bazı yerler gibi belirli bölgelerse sadece, makasla kıtıkları en dipten kesebilirsiniz. Kedi daha rahat eder.