Kedi Neden Öksürür?

buusracikk

Merhabalar, 2.5 yaşında olan dişi kedim 2 gündür aralıklı olarak öksürüyor. Yoğun bir öksürük değil fakat sanki boğazı gıcık yapmış gibi öksürüğü oluyor. İştahsızlık, kusma, ishal, halsizlik vs yok oyun oynuyor yemeğini de yiyor hiç bir sorunu yok. Yarın veterinere götüreceğim ama yine de bu durumu yaşayan olduysa sebebi neler olabilir yazabilir misiniz?

3 CEVAP

buusracikk

Güncel

aslihan_e

Burnu tıkanmış olabilir en basit nedeni. Havalar yüzünden burunları çok tıkanıyor kedilerin.

buusracikk

Veterinerimiz şehir dışına gitmiş cuma günü geleceğini söyledi bulunduğum ilçede kedi ve köpeklerle ilgilenen tek veteriner gittiğimiz veteriner var. Başka sebepler neler olabilir?