Sokakta Yaşayan Yavru Köpekler İçin Mama

serot10in

Merhaba, yakınımda bulunan 7-8 köpek yavrusu var onlar için sürekli olacak şekilde kuru mama almayı düşünüyorum. Biraz araştırma yaptımda 15 kg 60 lira civarında olan Goody, Bafyy,Patty,trendline,bestpet vb tarzda markaların mamaları mevcut. Bu mamaların kalitelerini zaten sormuyorum bile amacım karınları doysun aç kalmasınlar kaldı ki yüksek fiyatlı mamalarla bu kadar yavruyu doyurmak zaten çok maliyetli olur. Öğrenmek istediğim bu mamaları daha önce bu şekilde besleme yapıp kullanan arkadaşlar var mı? çok iyi şeyler okumadım bu mamalar hakkında. İstediğim sadece doysunlar , zarar vermesin vücutlarında yara bere çıkarmasın yeter.

5 CEVAP

Friolero

Ben *********.com'dan bazen bonacibo bazen de mito alıyorum. Ayrıca köpek maması yerine kedi maması alıyorum çünkü köpekler kedi mamasını daha severek yiyorlar ve kedi maması aldığım zaman hem kedileri hem köpekleri besleyebiliyorum.

Friolero

Diğerlerini bilmiyorum ama goody mamaya sokakta yaşayan köpek ve kedilerim ağzına bile sürmedi. Kaç ay önce aldım hala duruyor öyle.

serot10in

Siz hangi mamayı kullanıyorsunuz peki sokaktaki hayvanlarınız için? yani önerebileceğiniz başka bir var mı?

kedilimadam

Quick kullanıyorum ben.Bayıla bayıla da yiyorlar:)

kedilimadam

@Friolero gibi ben de kedi maması alıyorum bu arada ve dediği gibi köpekler de severek yiyorlar.