İp Yutmasi

edmrcglu

arkadaşlar kedim ip yutmus dün cok uzun degil orta boyda simdi miyavliyordu kalktim tuvaleti gelmis izledim kakasini yapabildi ipi göremedim sanki ama kakasini yapabilmesi iyi bir sey mi

5 CEVAP

Mini2019

dışkılaması iyi evet ama dışkısını parçalayıp bakmanız lazım. yeni yutmuş olsaydı acilen endoskopiyle alınması lazımdı. acilen bir veterinere danışın. ip çok tehlikelidir. bol bol malt verin. kusma yememe dışkılamama gibi durumlar olursa acilen veterinere götürün. ipin bir kısmı çıkarsa sakın çekmeyin. umarım sorunsuz atlatır

edmrcglu

çıktı hemen sonraki gün güncellemeyi unutmusum kusura bakmayın 🫠 oğlum çok yaramaz her şeyi alıyor ağzına 😔

edmrcglu

yemek de yedi izledim onu bu sabah dışkı da yapabildi ama bende diger ihtimallerden korkuyorum açıkçası bir sıkıntı olur diye malt vermemistim ama vereyim o halde

Mini2019

veterinerle mutlaka konuşun.

Ahudr

Normal malttan ziyade vitasigna yada veda nin yabanci cisim icinde etkili maltlari var onlarsan verseniz daha saglikli olur.