Yavru Kedilerim Anne Sütünü Bırakmıyor

tugbaunn

Merhaba 2 tane yavru kedim var. Bu hafta 3 aylık olacaklar. Mama yiyorlar ama hala annelerini emmek için direniyorlar. Kedimse sinirleniyor bazen tıslıyor ama arada emziriyor. Anne sütünden nasıl vazgeçirebilirim?

4 CEVAP

ceydaazakli

Benim kedilerim 2 aylıklar daha yeni bıraktılar sütü. Anneleri rahatsız olup sinirleniyorsa, onlar için küçük farklı bir kaba ılık su ve süt koyarsan onlara koklatırsan annelerinden değil kaptan içmeye başlarlar ben şu an öyle yapıyorum. Sütün ılık ve su ile olmasına dikkat etmem gerek ama

tugbaunn

Çoookk teşekkür ederim sabah deneyeceğim

Goksu95

Laktozsuz sütte deneyebilirsiniz. Bende annesiz büyüttüğüm kedileri bebelactan sonra laktozsuz süt şeklinde verdim. Bağırsaklarıda etkilenmiyor :)

tugbaunn

Çok teşekkür ederimm