Kedim Zayıf Nasıl Kilo Aldırabilrim?

bengunur

Kedim 4 aylık Ken geldi bana ama kuru mama konusunda çok iştahsız . Royal canin la vital ve hills mamalarını kullandım hiç birini iştahla yemedi . La Vital i biraz daha fazla seviyordu ama çok kaliteli bir mama olmadığı için değiştirdim hangi mamayı tavsiye edersiniz? Şu an 10 aylık 2.3 kilo kısırlaştırma operasyonu için kilo alması lazım

9 CEVAP

Cennet29

Kediniz aşırı zayıfmış. Kontrollerini yaptırdınız mı herhangi bir sağlık sorunu olabilir mi?

Minigimmm

pro planın elegant mamasını tavsiye ederim, kedilerin geneli bu markayı çok severek yiyor ve biraz yağlı bir mama olduğu için kilo aldirabilir deneyin derim, malesef deneme yanılma yoluyla bulabilirsiniz seveceği güvenilir mamayı, pro planın elegantini beğenirse kisirlastirmadan sonrada ayni markanın kısır mamasına geçersiniz

Ssilaa_d

Royal canin seçici kedilere özel mama var onu denemenizi tavsiye ederim şuan bizde onu kullanıyoruz gayet iyi yiyor

Ssilaa_d

Royal canin seçici kedilere özel mama var onu denemenizi tavsiye ederim şuan bizde onu kullanıyoruz gayet iyi yiyor

Ssilaa_d

Royal canin seçici kedilere özel mama var onu denemenizi tavsiye ederim şuan bizde onu kullanıyoruz gayet iyi yiyor

bengunur

@Cennet29 bir hastalığı yok düzenli veteriner kontrolüne gidiyoruz. Vitamin mineral takviyesi yapıyor veterinerimiz ama 2 aydır bir ilerleme olmadı.

ssedef28

kediniz çok hareketli aktifse sağlık problemi yoksa normaldir kilo almaması bizimki de zayıftı kısırlaşınca acanaya geçtik 1 ay gibi kısa bi sürede 1 kilo aldı neredeyse şu an dikkatli besliyorum o yüzden

Mini2019

Viyo probiyotik deneyebilirsiniz. Günde 1 konserve.
Rc yenilirliği yüksektir aslında. Açık mı aldınız mamayı?

Kilo alımını ameliyat sonrası durdurun mutlaka. Ne kadar zayıf o kadar iyi

kediniz çok zayıfmış bir hastalığı olmadığından eminsiniz değil mi? yavru kedi mamaları kalori açısından yüksektir dolayısıyla yediği zaman kilo alacaktır. ayrıca yaş mamayla destekleyebilirsiniz de. bence proplan'ı deneyebilirsiniz. benim kedim de o mamaları iştahla yemiyordu ama proplan'a geçince iştahı arttı ve kilo aldı. yavru olduğu için yavru kedi mamasını alın ama eğer yoksa delicate olanı da alabilirsiniz. yine de mutlaka veterinere danışın tabi.