Kedi Kıyılmış Yaş Mama Önerisi

azesw

merhaba kedime yaş mama olarak purina gourmet gold veriyorum. ama şeker oranı biraz yüksek olduğu için biraz çekiniyorum vermeye. kedilerin kolaylıkla yiyebileceği (küçük parçalı veya kıyılmış) içeriği temiz yaş mama önerinizi var mı?

7 CEVAP

Cemalchief

Acana,nd,nutri feline bunlar kiyilmis sekersiz mamalardı yanlis hatirlamiyorsam

Mslna01

Merhaba küçük parçalı olarak meo var gourmetten daha temiz içerikli 🥰

Mslna01

Acana, nd kaliteli mamalar param yetmez derseniz me o kullanabilirsiniz 🥰 hepsi temiz içekli mamalar

muratt_dgn

ProChoice verebilirsiniz içeriği temiz şeker ve tahıl yok

azesw

çok teşekkür ederim yanıtlarınız için 🙏🏽

chocopyens

yaş mama ve kuru mamada Acana markası içerik olarak temiz. Sorun yaşayanı duymadım, görmedim.

Emirrckr

Kıyılmış derken herhalde pate yani ezme şeklinde olanlardan bahsediyorsunuz;
Acana öneririm.
Yine Nutri Feline de güzel.