Yavru Köpeğim Çok Isırıyor Acıtıyor Ve Kanatıyor Zaptedemiyoruz Lütfen Acil Yardım

Dnmz

Merhaba, Laobe cinsi 2 aylık köpek sahiplendik. Afrika da yaşıyoruz. Buranın sokak köpeği cinsi. Ama bizi çok ısırıyor her şeyi kemiriyor zaptedemiyoruz bazen. Yavru olduğu için şu an öyle farkındayız. Ama Hayır diyoruz yapmaması gerektiğine daie eğitim vermeye calısıyoruz ama olmuyor. Ve derin ısırıyor ellerimiz kollarımız çizik çizik yara oldu hep. Çok da masum tatlı kıyamıyoruz da ama ne yapabiliriz bir bilgisi olan var mı veya bir öneriniz var mı?

2 CEVAP

Fistik23

Dişleri kaşınıyor ısırması normal ona ısıracak yumaşak oyuncaklar verin

Fistik23

Onu ısırıncada ona ödül verin bu şekilde alıştırmaya çalışan