Köpeğim İçin Mama Önerebilir Misiniz? Lütfen.

köpeğim 2-3 aylık.

19 CEVAP

kedicin

@heracnsu yalnışsın @kemall ve @dogaonat0 çok haklı söylüyor

kedicin

Bu arada doğa hicam bir soeum olacak mesaj atabilirmiyim

dogaonat0

Tâbii ki mesajını bekliyorum

Heracnsu

Herkes bildigini yapsın yedirsin dedim kimsenin petinden ben sorumlu değilim. Ayrıca @kedicin sen bana yanlışsn yada doğrusun deme hakkına sahip değilsin ;) ;) bana doğru gelen sizlere yanlış size doğru gelen şeyler bana yanlış geliyo olabilir . Bende 3 seneye yakın köpek ondan öncede kedi bakmış birisi olarak kendi yorumumu kattım. Çok araştıran birisi olarak ben önerilebilir mamaları söyledim. :) burda zorunuza giden ne anlamadım 3 4 kişi toplanıp benim yorumumu eleştiriyosunuz ? Banane kardeşim herkes istediğini yedirsin . Tartışmayı daha fazla uzatmak istemiyorum başka forumlarda atışmak dileğiyle :)))) @dogaonat0 @kemall :)))))