Mama Önerileri ( Kilo Aldıran )

milaylaylom

Kilo aldırabilecek mama önerisi tavsiyelerinizi alabilir miyim
Kedim doğumdan sonra çok zayıfladı üzerinden 4 ay geçti fakat toparlayamadı bir türlü. Veteriner yavru kedi mamalarının değerleri yüksek olduğu için kilo almasına yardımcı olabilir dedi o amaçla royal canin kitten kullanıyorum ama herhangi bir artış göremedim. **Önerilerinizi bekliyorum **

5 CEVAP

AhsenAise

Bolca haşlanmış tavuk göğsü içine bir miktar patates ilavesi ve zeytinyağı damlatirsaniz kısa zamanda sağlıklı kilo alacaktır

Tuanaalsk

Hills öneririm 5.5 kilo oğluşum, zayıflamaya calisioruz

Tolga_yay26

Acana orijen

KravatliKedi

acana veya hills tavuk etli olanlarından denemelisiniz tahıllı olabilir

Ahudr

Acana kilo aldiriyor