Sineklik

betulaltundal

Pencerelerimiz pimapen ve bu yüzden sineklik çakmamız mümkün değil. Her cama sineklik yaptırmaya da ailem sıcak bakmıyor çünkü evimiz kira ve sinekliklerin tanesi 40 tl diyorlar pimapenciler. Geçen yaz tül yaptık ama içimiz rahat etmediği için camları sürekli kapalı tuttuk. Bunun bi çözümü var mı bildiğiniz? nasıl tutturabilirim telleri pimapene?

3 CEVAP

Bebekfabri

Bizim bir ay önceki ruh halimiz.. Bizde kiracıyız ve sinekliğimiz yoktu. Fabri'yi temizlik yaparken odaya kapatıyordum, havalandırmak için kapatıyordum. O ise ona ceza verdiğimi düşünüyordu. Ev sahibime yalvardım yaptırmadı. Ondan da vazgeçemezdim. Evimde 7 cam var. Düşündüm en çok hangisini açıyorum diye. Tanesi 50 liradan 3 cama bakır telli sineklik yaptırdım bazı şeyleri kısarak. Şimdi o da rahat bizde.

betulaltundal

Son çare biz de birkaç camı seçip onlara yaptıracağız gibi duruyor ama belki bi çaresi vardır diye yazdım :(

onurtemiz

40 tl dediniz. Biraz daha araştırıp uyguna bulabilir misiniz bakın. Sonra da en çok açılanlara takın birkaç yere. Zaten ceryan eser ev serinler iki-üç yere takarsanız.