Kedimin Kilosu İdeal Mi ??

Selamlar 7 aylık erkek british tekir kırması uzun tüylü kedim var. Kilosu şu an 2.5. Ben biraz zayıf buluyorum sizce ideal mi royal canin mama kullanıyoruz. Biraz daha kilo alsın istiyorum önerilere açığım.

4 CEVAP

Mslna01

Kilosu gayet normal😊 gramla besliyorsaniz biraz artırabilirsiniz kilo alması için mesela 5 10 gram

Tuanaalsk

Sağlıksız olmadığı sürece zayıf olması daha iyi benim kedim 5.5 kilo zayıflasin diye uğraşıyoruz 🤧

Pnrdogan

Benim de kedim aynı durumdaydı veteriner balık yağı önerdi fazla abartiya kaçmadan onu veriyorum siz de bir bakabilirsiniz fazla değil 3 kg olsa güzel olabilir :)

Tolga_yay26

Merhaba evet Biraz düşük 2.5 kg erkek kedi için royal caninin british serisini kullanmanızı tavsiye ederim multivitaminini eksik etmeyin yaşına girmeden önce gelişimi ve bağışıklığı için önemli