Yavru Kedinin Biri Hasta. Tek Ayağına Basamıyo Ve Titriyo Ne Olmuştur ? :(

septikbaykus

arkadaşlar bahçemde baktığım yavru kedinin biri sağ ayağına basamıyo baktım bi yaralanma vs yok kırık gibide değil ama biraz zorlayınca miyavlıyo acıyo belli oluyo. Birde titriyor bitkin gibi

sebebi nedir acaba kötü bişey varmı :(

3 CEVAP

Gul36

Ya bebeklerin başına gelmeyen kalmadı. İnşallah çabuk iyileşir. Bir şey falan batmış olabilir mi acaba ateşi var mı?

septikbaykus

Arkadaşlar gece kimse görmemiş sanırım. bakarmısınız

septikbaykus

Anlasam bi. Veterinere götürücem bakalım. olmadı 1 gün eve alırım