Kedinin Tuvaletini Başka Bir Yere Yapması İdrarın Fazla Kokması Sebebi

kayaburcu

Kedimin tuvaleti banyoda giderin yanında bazen kum kabı kirlendiğinde gidere yapıyordu tuvaletini ama birkaç gündür sabah saatlerinde çişini gidere yapıyor kumu temiz olmasına rağmen ve idrarı biraz fazla kokuyor kısır değil 10 aylık kızgınlıktan olabileceğini düşündüm ama emin olamıyorum sebebi ne olabilir?

3 CEVAP

kayaburcu

İdrarının rengi normal sarı renk kan vs yok ama kokusu normalden daha keskin kokuyor

Tuanaalsk

Bence de bu kızgınlık

aslihan_e

İdrarının su rengi olması gerekir, sağlıklı bir idrar rengi sarı olmaz. Tabi ki koku bırakma amaçlı olabilir ama yeterli su tükettiğinden emin olun derim.