Kedi Taragi Onerır Mısınız ?

Selma_

Kedimin tuylerını tras ettırmelı mıyım dıye sormustum aldıgım cevaplara karsılık tras ettırmemeye karar verdım . Sizinde onerdıgınız kalıtelı uzun tuylu kedıler ıcın baya ıyı tuy toplayan bır tarak var mı

9 CEVAP

eltarcin

Kesinlikle her kedi sahibinde olması gereken tarağı, yani Furminator'ü öneririm.

Gul36

Furminator Large Cat Uzun Tüylü Kedi Tarağı diye aratarak sitelere bir göz atın isterseniz. Ben bunun kısa tüylü kediler için olanını kullanıyorum ve çok memnunum. Yalnız alırken dikkat edin, bazı sitelerde Furminator diye aratınca sahte ürünler çıkıyor. Üst kısmında "Furminator" yazmıyorsa gerçek değildir ve kökünden tüyleri yolar.

FulyaC

Furminatör tarak çok iyi. Kediniz için uzun tüyler için olanı alırsanız cok faydalı olur. Fiyat önemli dediğiniz için özellikle söylüyorum ucuzlarından değilde orjinalinden alırsanız çok daha iyi olur. Ucuz taraklar tüylerini çekebiliyo

Aysetaha

Bende furminatör tarak aldım bir ay olucak nerdeyse inanılmaz derecede memnunum şu anda tüyleri çok az dökülüyo ve kadife gibi yumuşacık oldu orjinal Fürminator tarakta bandrol oluyo genelde orjinalliğine dair bide tarağın demir kısmında seri numarası oluyo bilginiz olsun

Selma_

fiyat onemlı degıl

Selma_

Petlebiden Furminator Large Cat Uzun Tüylü Kedi Tarağı siparişi verdim inşallah tüy dökümü azalır

Dmldsl123

Siz kendiniz yapmasaydınız keşke

Selma_

@Aysetaha teşekkür ederim