Üriner Mama Acil

Kayra80

Kedim 4 yaşına girecek 2 kere 1.5 yıl arayla idrar yolu enfeksiyonu geçirdi veteriner uriner mamaya geçirdi klinikten mama aldik 2. Paket bitmek üzere ama isteyerek yemiyor ac kalınca yiyor. Yeni mama arayışındayım. Kedim biraz seçici bir kedi daha önceden de mide sorunu yaşamıştı sizce sanabelle urinary alayım yoksa royal canin mi veya önereceğiniz başka marka var mi

5 CEVAP

Cennet29

Benim kedim de seçici sanabelle severek yiyo. Deneme boyu var 400 gramlık alıp deneyebilirsiniz

Nehn

Provet kullandik biz de bunun kokusu bir tik agir o yuzden daha cok seviyorlar bir de devam mamasi olarak hills oneririm

Minigimmm

benim kediminde idrarında kan vardı, veterinere götürdük antibiyotik ilacı verdi gönderdi ilac bitene kadar kan kesildi, ilac bittikten sonra tekrar kan görünce tekrar götürdüm çekilen röntgen sonucu idrar yolunda 4 tane taş olduğunu öğrendim. veteriner, taşları kar tanesi gibi düşünebilirsin kenarları çıkıntılı bunlar içerde hareket ettikçe bölgeyi kanatiyor ve o içerideki kan tahriş idrar ile çıkıyor dedi. hemen mama değişikliğine gittik, her zaman pro planin kisir mamasını kullanıyorduk virbac markasinin uriner mamasini verdi minik bunu sevmedi, koklayip koklayip gidiyordu mama kabinin başından zoraki azar azar yiyordu ve birşeyi fark ettim mama kabinin başında oturmuyor ayakta yiyor gidiyordu böyle olduğunu görünce severek yemeyince hekime söyledim ve pro planın üriner mamasına geçtik onu şimdi severek bolca tüketiyor ve oturarak yiyor :) kıçı yer gördü ordan da fark ettim ki pro planın uriner mamasini sevdi size de tavsiye ederim pro planin mamalarini çoğu kedi sever sizde uriner mamasını deneyebilirsiniz, malesef bu iş deneme yanılma yoluyla oluyor

Yagiraylin

Benim kedimde proplan üriner yemedi , virbac yiyor

Normalde virbac kısır kullanıyorduk, 3 kedimden 1isi için virbac ürinere başladık. Diğerleri deli oluyor üriner mamadan yemek için :)))