Toz Yapmayan Kedi Kumu Önerisi Var Mı

Leo23

Merhaba, kedim için reflex karbonlu kedi kumu kullanıyorum. Ama temizlerken biraz tozuyor ve kedimin patilerinin arasına giriyor. Kullanıp memnun kaldığınız kumu önerir misiniz?

9 CEVAP

cemregrande

Sandy aktif karbonlu kum çok tozutuyor neden sandy yazmış arkadaşlar anlamadım ama en iyisi bastet.

Toi-Moi aktif karbonlu..
Ben aylardır kullanıyorum çok memnunum sıfır toz, çok çabuk topaklanıyor ve kedilere zarar verecek türden meyveli sabunlu vb kokulu değil tavsiye ederim

ssedef28

Bastetin topaklanması çok iyi ve toz da hiç yok denecek kadar yok yani :D

Hurmisimm

Bastet aşşıri dagiliyor ve yapisiyor patilere taneleri cok hafif ve kucucuk

Hurmisimm

Sandy bakabilirsin

Ahudr

Sandy aktif karbonlu , cattie mısır kaçanı , royal maine coon kokusuz ,

kayaburcu

Mır mır önerebilirim 7 aydır kullanıyorum tozutma yok denilecek kadar az topaklanması kokuyu hapsetmesi de iyi memnunuz biz

mırmır olabilir hiç toz yapmayan kumu bulman mümkün değil zaten