Alerjik Astım Hastalığım Çıktı Kedimi Sahiplendirmeliyim Çok Acil. Yardımcı Olur Musunuz?

Lisa1

Kedime yuva bulamıyorum. Hemen sahiplendirmem gerekiyo ama bir yıldır yer bulamadım bu şekilde bakamıyorum ona güzel bakım saglayamıyorum. Acil yuva arıyorum . Yardım edecek biri var mı ?

4 CEVAP

Miniminimini

Valla tek care ilaclar, bugun 50 defa hapsirdim sonra doktora gittim. Ama olumcul degil tabiki sadece dikkat edilmesi gerekiyor. Arkasin durumunu bilemem belki daha hassastir fakat tek problem kedi tuyu olmuyor hersey alerji yapiyor maalesef.
Ama ben olsem de birakmam :)

Selma_

Bu guzel yavruya yuva bulmaya calısacagım :)

Miniminimini

Bende de ayni hastalik mevcut, biraz zor oluyor ama kimselere vermem kizimi o yuzden hergun 30 defa hapsiriyorum :)

Gul36

Bu hastalığa hiç çare yok mu acaba? Hayati tehlikeniz var mı? Ben onca süre baktığım yavrumu başkalarına vermeye asla kıyamazdım. Ben olsam ben de aynı şeyi yapardım @miniminimini . Sizi takdir ettim.